logo ZS115
KWI
2021

Zarazić Matematyką

Pierwszy etap (szkolny) ogólnopolskiego konkursu matematyczno-plastycznego “Zarazić Matematyką” właśnie się skończył. Wyzwanie podjęło jedenaście osób ze szkoły. Komisja konkursowa w składzie: p. Katarzyna Gniadek, p. Magdalena Tomasik, p. Ewelina Mika, p. Ewelina Mikołajczyk i p. Małgorzata Świeżawska z każdej kategorii mogła wybrać tylko jedną pracę. Naszą szkołę reprezentować będą dzieła, których autorami są Zofia Lach (w kategorii kl. I – IV) oraz Zuzanna Patucha (w kategorii kl. VI – VIII). Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy pomysłów w interpretacji tematu oraz zastosowanych technik. Wytwory uporządkowane od najmłodszych do najstarszych wykonawców wraz z tytułami prac można zobaczyć poniżej. Zapraszamy.

Darmowy licznik odwiedzin