Projekty edukacyjne 2015/16

Projekty edukacyjne “Moja dzielnica – Artystyczne Dusze” wykonane przez uczniów klas III pod opieką Pani Małgorzaty Świeżawskiej w roku szkolnym 2015/16:

• Monika Lewandowska (autorzy: Marlena Brzęczek, Klaudia Gniłka, Kuba Pieczara, Dawid Urbański, Paweł Witkowski)
    Miniatura prezentacji - Monika Lewandowska

Kliknij w miniaturę, aby pobrać prezentację.

• Stefan Przebindowski (autorzy: Weronika Habowska, Julia Kaletowska, Kamila Messaoudi, Julia Skałka, Kacper Zaprzałka, Bartosz Zemła)
    Prezentacja - Stefan Przebindowski

Kliknij w miniaturę, aby pobrać prezentację.

• Martyna Roczkalska (autorzy: Klaudia Sołtysik, Michalina Dobrowolska, Julia Bogusz, Mateusz Bury, Przemysław Buła)
    Prezentacja - Martyna Roczkalska

Kliknij w miniaturę, aby pobrać prezentację.

• Konrad Snuzik (autorzy: Weronika Rak, Natalia Nowak, Karolina Wilk, Dalia Trześniowska, Izabela Ćwik)
    Prezentacja - Konrad Snuzik

Kliknij w miniaturę, aby pobrać prezentację.

• Krzysztof Kumala (autorzy: Gabriel Wróbel, Adam Stec, Damian Szwajnoch, Dawid Duszyk, Jakub Krok, Łukasz Kuźniar)
    Prezentacja - Krzysztof Kumala

Kliknij w miniaturę, aby pobrać prezentację.

• Maciej Szczepaniak (autorzy: Maja Dolega, Natalia Palka, Ewa Wójcik, Michalina Sajdak, Klaudia Kmiecik)
      Prezentacja - Maciej Szczepanik

Kliknij w miniaturę, aby pobrać prezentację.

• Zdzisława Tura (autorzy: Jakub Staszewski, Jakub Mucha, Mateusz Michalik, Mateusz Oliński, Piotr Czopik, Szymon Mazgaj)
    Prezentacja - Zdzisława Tura