Osiągnięcia

Osiągnięcia w prezentacjach w roku szkolnym 2016/2017:

 

Osiągnięcia  w roku szkolnym 2015/2016:

Osiągnięcia w prezentacjach w roku szkolnym 2014/2015:

 

Osiągnięcia na szczeblu międzynarodowym,
ogólnopolskim, wojewódzkim, rejonu, miasta

Zespół Szkół nr 1 w Jaworznie – Gimnazjum nr 10 – rok szk.2014/2015

Lp.

Nazwa konkursu

Zajęte miejsce

Szczebel konkursu

Opiekun

     1.             

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego

 

Kwalifikacja do rejonu

 

Olivia Uznańska

szkolny

A.Gos

     2.             

 

VI Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej „Merry Christmas Everyone”

 

I miejsce

 

Karolina Wilk

miejski

M.Świeżawska,

M.Kroczak

     3.             

 

XIII konkurs „Góry nasze góry”

 

 

    IV miejsce

M.Piwowarczyk, A.Piwowarczyk, M.Matla

 

miejski

B.Strońska, M.Igielińska

     4.             

II Międzygimnazjalny konkurs Zawodoznawczy “Jak zaprzyjaźnić się z rynkiem pracy?”

  III miejsce

S. Ślusarczyk,
Z. Odrzywołek. M. Maj

 

miejski

A.Koziarz

     5.             

Konkurs plastyczny w ramach kampanii „ Zachowaj Trzeźwy Umysł   “Mój czas”

Laureat

Artur Piwowarczyk, Weronika Ganobis

ogólnopolski

M.Świeżawska

     6.             

Konkurs Piosenki z Okresu „Solidarności”

III miejsce

T.Boba

rejonowy

M.Świeżawska

 

 

Osiągnięcia na szczeblu międzynarodowym,
ogólnopolskim, wojewódzkim, rejonu, miasta

Zespół Szkół nr 1w Jaworznie – Gimnazjum nr 10 – rok szk.2014/2015

     7.             

Konkurs plastyczny na projekt witrażu „Światłem malowane”

I miejsce

K.Messaoudi

II miejsce

W.Habowska

III miejsce

K.Grzelak

wojewódzki

M.Świeżawska

     8.             

Międzynarodowy Konkurs “Kangur Matematyczny”

 

Wyróżnienie

J.Siewior

 

ogólnopolski

 

M.Grubka

     9.             

Miejski Konkurs Matematyczny dla klas I gimnazjum

II miejsce

J.Siewior

III miejsce

B.Paluch

miejski

E.Mika

 

 

E.Mika

10.             

Miejski Konkurs Matematyczny dla klas III gimnazjum-„ Matma z LO2

20.03.15

II miejsce

P.Słowik

wyróżnienie

W.Ganobis

miejski

M.Grubka

11.             

V Jaworznicki Konkurs Zadań Interdyscyplinarnych w kategorii matematyka

III miejsce

W.Ganobis

miejski

M.Grubka

12.             

Miejski Konkurs Języka Niemieckiego „Polubić przyimek”

27.03.15

I miejsce

O.Uznańska

miejski

A.Gos

13.             

Konkurs Poezji i Prozy Niemieckiej

10.04.15

III miejsce

M.Szyndler

 

miejski

A.Gos

Osiągnięcia na szczeblu międzynarodowym,
ogólnopolskim, wojewódzkim, rejonu, miasta

Zespół Szkół nr 1w Jaworznie – Gimnazjum nr 10 – rok szk.2014/2015

14.             

Miejski Konkurs Języka Angielskiego „Angielski z LO3

III miejsce

Sara Ślęczkowska

 

miejski

A.Messaoudi

15.             

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny e-Gimnazjalista

Przejście do półfinału

I.Ćwik

ogólnopolski

K.Koziarz

16.             

Wojewódzki Konkurs Historyczny „Henryk Sławik”

Przejście do II etapu

Z.Odrzywołek

wojewódzki

R.Wilk

17.             

Wojewódzki Konkurs Historyczny ,,Wypędzenia i wywózki, martyrologia i zwycięstwa Polaków” –„Rok 1945.Koniec wojny i trudny pokój”

 

wyróżnienie I stopnia

E.Bielawa

wojewódzki

R.Wilk

Ł.Palka

18.             

Miejski Konkurs „Bezpiecznie rowerem”

I miejsce

P.Słowik

K.Busch

R.Sajdak

miejski

R.Wilk

19.             

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa W Ruchu Drogowym dla gimnazjum

I miejsce

 

P.Słowik

K.Busch

R.Sajdak

 

 

 

 

powiatowy

R.Wilk

 

Osiągnięcia na szczeblu międzynarodowym,
ogólnopolskim, wojewódzkim, rejonu, miasta

Zespół Szkół nr 1w Jaworznie – Gimnazjum nr 10 – rok szk.2014/2015

 

20.             

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa W Ruchu Drogowym dla gimnazjum

 

III miejsce

 

P.Słowik

K.Busch

R.Sajdak

 

rejonowy

R.Wilk

21.             

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

II miejsce

 

B.Grabski

 

 

 

 

miejski

Ł.Palka

Karolina Smalcerz – jako zawodnik klubu -nominowana do nagrody Sportowca Roku, uhonorowana 5 miejscem w tym plebiscycie, wyróżniona stypendium Prezydenta Miasta

5 miejsce – Mistrzostwa Polski Młodzików

2 miejsce- Miting Przyjaźni we Włoszech

3 miejsce- Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych

3 miejsce- Międzynarodowe Zawody „Nadziei Olimpijskich”

Osiągnięcia na szczeblu międzynarodowym, ogólnopolskim,

wojewódzkim, rejonu, miasta

Zespół Szkół nr 1w Jaworznie –Szkoła Podstawowa nr 20– rok szk.2014/2015

Lp.

Nazwa konkursu

Zajęte miejsce

Szczebel konkursu

Opiekun

1.                  

VI Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej „Merry Christmas Everyone”

 

III miejsce

Kamila Wilk, Wiktoria Banasik

miejski

M.Świeżawska, M.Igielińska

2.                  

XII Diecezjalny Festiwal Kolęd i Pastorałek „Złota Kantyczka” 2015

 

III miejsce

Wiktoria Banasik

rejonowy

M.Świeżawska

3.                  

XII Diecezjalny Festiwal Kolęd i Pastorałek „Złota Kantyczka” 2015

 

Kacper
Habowski 1b,
wyróżnienie

Aleksandra Habowska 4b

wyróżnienie

 

rejonowy

s.Mariola- M.Syjud

4.                  

Diecezjalny Konkurs Biblijny (20.11.2014)

Antonina Dubiel

Wyróżnienie

 

Dorota Byrczek

Wyróżnienie

 

Kamila Dziubek

Wyróżnienie

 

 

rejonowy

s.Mariola- M.Syjud

Osiągnięcia na szczeblu międzynarodowym, ogólnopolskim,

wojewódzkim, rejonu, miasta

Zespół Szkół nr 1w Jaworznie –Szkoła Podstawowa nr 20– rok szk.2014/2015

5.                  

XIII Konkurs Piosenki Turystycznej

 

I miejsce

zespół wokalny


I miejsce

solistka

Wiktoria Banasik

 

miejski

M.Świeżawska

6.                  

XIII Konkurs Piosenki Turystycznej

 

 I miejsce

Adam Kurkowski

II miejsce

Kacper Habowski  

miejski

A.Rożnowska

7.                  

Konkurs plastyczny „Czy znasz legendy o Jaworznie”

I miejsce

K.Rak

Wyróżnienie

J.Proksa

Wyróżnienie

R.Kondoszek

miejski

M.Świeżawska

M.Deczkowska

8.                  

Międzynarodowy Konkurs “Kangur Matematyczny”

 

Wyróżnienie

A.Halski

 

Wyróżnienie

M.Zięba

 

Bardzo dobry wynik

D.Ganobis

 

 

ogólnopolski

E.Suska

 

 

K.Gniadek

 

 

 

A.Głodek

Osiągnięcia na szczeblu międzynarodowym, ogólnopolskim,

wojewódzkim, rejonu, miasta

Zespół Szkół nr 1w Jaworznie –Szkoła Podstawowa nr 20– rok szk.2014/2015

9.                  

Miejski Konkurs Matematyczny dla klas IV szkoły podstawowej

I miejsce

D.Ganobis

 

 

miejski

A.Głodek

10.             

II Miejski Konkurs Plastyczny „Praca górnika i energetyka –oczami dziecka”

Wyróżnienie

P.Dudek

miejski

K.Gniadek

11.             

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

I miejsce

M.Zięba

miejski

K.Gniadek

12.             

Laurka dla Babci i Dziadka- konkurs plastyczny

III miejsce

M.Kiszkan

 

miejski

M.Sojka

13.             

Projekt Edukacyjny „Żywe Obrazy”

II miejsce

K.Kuć

A.Sułkowska

J.Kondoszek

miejski

A.Messaoudi

R.Wilk

A.Grabska

14.             

XV Miejski Konkurs Przyrodniczy „Tajemnice Przyrody Nieożywionej”

I miejsce

P.Brożek

miejski

J.Biśta

15.             

Ogólnopolskie Dyktando Ortograficzne

Wyróżnienie

W.Rzepiel

 

Wyróżnienie

A.Halski

ogólnopolski

D.Cieplik

 

E.Suska

16.             

I Konkurs Muzyczny „Letnim krokiem z KARAOKE”

I miejsce

K.Szczecina

Wyróżnienie

I.Małkus

R.Kondoszek

 

miejski

M.Świeżawska

Osiągnięcia na szczeblu międzynarodowym, ogólnopolskim,

wojewódzkim, rejonu, miasta

Zespół Szkół nr 1w Jaworznie –Szkoła Podstawowa nr 20– rok szk.2014/2015

 

17.             

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa W Ruchu Drogowym dla szkół podstawowych

III miejsce

A.Sułkowska,

J.Kondoszek,

D.Radko,

K.Krasiński

 

I miejsce

ind. J.Kondoszek

 

 

powiatowy

R.Wilk

18.             

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Choinki Jedynki”

I miejsce

P.Solarz

miejski

A.Staszewska

19.             

XIV Wojewódzki Konkurs Plastyczno-Literacki „Savoir-vivre- czyli dobre maniery na co dzień”

III miejsce

J.Ciołczyk

wojewódzki

E.Suska

20.             

VII Regionalny Konkurs Origami

„Świąteczna Ozdoba”

     wyróżnienie

J.Ciołczyk

regionalny

E.Suska

21.             

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

I miejsce

P.Wyrobiec

miejski

Ł.Palka

22.             

Miejski Konkurs Plastyczny „Kocia Kartka Świąteczna”

 

I miejsce

L.Łachut

miejski

A.Biel-Proksa

23.             

Miejski Konkurs Plastyczny „Kocia Kartka Świąteczna”

 

Wyróżnienie

W.Knerowicz

miejski

A.Wątor

 

Osiągnięcia sportowe na szczeblu międzynarodowym, ogólnopolskim, wojewódzkim, rejonu, miasta

Zespół Szkół nr 1w Jaworznie –Szkoła Podstawowa nr 20- rok szk.2014/2015

Lp.

Nazwa konkursu

Zajęte miejsce

Szczebel konkursu

Opiekun

1.                  

21 Grand Prix miasta Jaworzna w biegach ulicznych

II miejsce

A.Zwolińska

miejski

K.Gniadek

 

2.                  

Turniej sportowy dla klas II szkół podstawowych „Mamo, Tato baw się z nami” o Puchar Dyrektora SP 7

III miejsce

Klasa II B SP20

miejski

K.Gniadek

 

3.                  

Mistrzostwa Jaworzna w Badmintonie Dziewcząt

III miejsce

K.Dziubek

L.Wrona

miejski

M.Kroczak

 

4.                  

ZAWODY REJONOWE W BADMINTONIE DZIEWCZĄT

V miejsce

K.Dziubek

L.Wrona

rejonowy

M.Kroczak

 

Osiągnięcia na szczeblu międzynarodowym, ogólnopolskim,

wojewódzkim, rejonu, miasta

Zespół Szkół nr 1w Jaworznie –Szkoła Podstawowa nr 20– rok szk.2014/2015

Lp.

Nazwa konkursu

Zajęte miejsce

Szczebel konkursu

Opiekun

1.                  

VI Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej „Merry Christmas Everyone”

 

III miejsce

Kamila Wilk, Wiktoria Banasik

miejski

M.Świeżawska, M.Igielińska

2.                  

XII Diecezjalny Festiwal Kolęd i Pastorałek „Złota Kantyczka” 2015

 

III miejsce

Wiktoria Banasik

rejonowy

M.Świeżawska

3.                  

XII Diecezjalny Festiwal Kolęd i Pastorałek „Złota Kantyczka” 2015

 

Kacper
Habowski 1b,
wyróżnienie

Aleksandra Habowska 4b

wyróżnienie

 

rejonowy

s.Mariola- M.Syjud

4.                  

Diecezjalny Konkurs Biblijny (20.11.2014)

Antonina Dubiel

Wyróżnienie

 

Dorota Byrczek

Wyróżnienie

 

Kamila Dziubek

Wyróżnienie

 

 

rejonowy

s.Mariola- M.Syjud

Osiągnięcia na szczeblu międzynarodowym, ogólnopolskim,

wojewódzkim, rejonu, miasta

Zespół Szkół nr 1w Jaworznie –Szkoła Podstawowa nr 20– rok szk.2014/2015

5.                  

XIII Konkurs Piosenki Turystycznej

 

I miejsce

zespół wokalny


I miejsce

solistka

Wiktoria Banasik

 

miejski

M.Świeżawska

6.                  

XIII Konkurs Piosenki Turystycznej

 

 I miejsce

Adam Kurkowski

II miejsce

Kacper Habowski  

miejski

A.Rożnowska

7.                  

Konkurs plastyczny „Czy znasz legendy o Jaworznie”

I miejsce

K.Rak

Wyróżnienie

J.Proksa

Wyróżnienie

R.Kondoszek

miejski

M.Świeżawska

M.Deczkowska

8.                  

Międzynarodowy Konkurs “Kangur Matematyczny”

 

Wyróżnienie

A.Halski

 

Wyróżnienie

M.Zięba

 

Bardzo dobry wynik

D.Ganobis

 

 

ogólnopolski

E.Suska

 

 

K.Gniadek

 

 

 

A.Głodek

Osiągnięcia na szczeblu międzynarodowym, ogólnopolskim,

wojewódzkim, rejonu, miasta

Zespół Szkół nr 1w Jaworznie –Szkoła Podstawowa nr 20– rok szk.2014/2015

9.                  

Miejski Konkurs Matematyczny dla klas IV szkoły podstawowej

I miejsce

D.Ganobis

 

 

miejski

A.Głodek

10.             

II Miejski Konkurs Plastyczny „Praca górnika i energetyka –oczami dziecka”

Wyróżnienie

P.Dudek

miejski

K.Gniadek

11.             

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

I miejsce

M.Zięba

miejski

K.Gniadek

12.             

Laurka dla Babci i Dziadka- konkurs plastyczny

III miejsce

M.Kiszkan

 

miejski

M.Sojka

13.             

Projekt Edukacyjny „Żywe Obrazy”

II miejsce

K.Kuć

A.Sułkowska

J.Kondoszek

miejski

A.Messaoudi

R.Wilk

A.Grabska

14.             

XV Miejski Konkurs Przyrodniczy „Tajemnice Przyrody Nieożywionej”

I miejsce

P.Brożek

miejski

J.Biśta

15.             

Ogólnopolskie Dyktando Ortograficzne

Wyróżnienie

W.Rzepiel

 

Wyróżnienie

A.Halski

ogólnopolski

D.Cieplik

 

E.Suska

16.             

I Konkurs Muzyczny „Letnim krokiem z KARAOKE”

I miejsce

K.Szczecina

Wyróżnienie

I.Małkus

R.Kondoszek

 

miejski

M.Świeżawska

Osiągnięcia na szczeblu międzynarodowym, ogólnopolskim,

wojewódzkim, rejonu, miasta

Zespół Szkół nr 1w Jaworznie –Szkoła Podstawowa nr 20– rok szk.2014/2015

 

17.             

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa W Ruchu Drogowym dla szkół podstawowych

III miejsce

A.Sułkowska,

J.Kondoszek,

D.Radko,

K.Krasiński

 

I miejsce

ind. J.Kondoszek

 

 

powiatowy

R.Wilk

18.             

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Choinki Jedynki”

I miejsce

P.Solarz

miejski

A.Staszewska

19.             

XIV Wojewódzki Konkurs Plastyczno-Literacki „Savoir-vivre- czyli dobre maniery na co dzień”

III miejsce

J.Ciołczyk

wojewódzki

E.Suska

20.             

VII Regionalny Konkurs Origami

„Świąteczna Ozdoba”

     wyróżnienie

J.Ciołczyk

regionalny

E.Suska

21.             

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

I miejsce

P.Wyrobiec

miejski

Ł.Palka

22.             

Miejski Konkurs Plastyczny „Kocia Kartka Świąteczna”

 

I miejsce

L.Łachut

miejski

A.Biel-Proksa

23.             

Miejski Konkurs Plastyczny „Kocia Kartka Świąteczna”

 

Wyróżnienie

W.Knerowicz

miejski

A.Wątor

Zespół Szkół nr 1w Jaworznie Szkoła Podstawowa nr 20 rok szk.2013/2014

Lp.Nazwa konkursuZajęte miejsceSzczebel konkursuOpiekun
 XIII Przegląd Humoru „Śmiej się pan z tego…”wyróżnieniemiejski

A.Kowalska

 XVIII międzyszkolny konkurs literacki o Złote Pióro Prezydenta Jaworzna

III m

K. Wilk

miejski/ ogólnopolski

A. Kowalska

 XI Diecezjalny Festiwal Kolęd i PastorałekIII m K. Wilk K. Szczecinarejonowy

M.Świeżawska

 Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny „Młodzież w lasach”wyróżnienie A. Messaoudimiędzynarodowy

M. Świeżawska

 „Ziemie polskie podczas II wojny światowej”III mmiejski

Ł. Palka

 

 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki z Elementami Przyrody

Finalista

J.Siewior

wojewódzki

E.Mika

J.Biśta

 II miejski konkurs profilaktycznyAwantura O Tytuł Mistrza Wiedzy O Zdrowiu

wyróżnienie P.Wyrobiec K. Wilk

miejski

J .Biśta

 V Miejski konkurs historyczny – Z dziejów mojego miasta -2014I m J. Kondoszekmiejski

R. Wilk

 XIV Festiwal Kultury Dzieci i Młodzieży „Jawor 2014”

I m K. Wilk

regionalny

M.Świeżawska

 XIV Festiwal Kultury Dzieci i Młodzieży „Jawor 2014”

Wyróżnienie

chór

regionalny

M.Świeżawska

 VIII Jaworznicki Konkurs Matematyczny dla kl. VI

I m J. Siewior

miejski

E. Mika

 Konkurs matematyczny KANGUR

Wyróżnienie J. Siewior B. Paluch A .Halski

międzynarodowy

E. Mika

 E.Suska

 VIII Jaworznicki Konkurs Matematyczny dla kl. V

III m B. Stec

wyróżnienie P. Brożek

miejski

M. Grubka

 Miejski konkurs “Łamigłówki z G3”

III m A.Messaoudi J. Siewior

B .Paluch

miejski

K. Trawińska-Konieczny

 Regionalny Konkurs Informatyczny „KOMPUTEROWY GURU”

Wyróżnienie K. Koźmin

regionalny

K. Koziarz

 IV Regionalny Konkurs Informatyczny dla uczniów klas III

Kwalifikacja do III etapu J. Lipnicka

wojewódzki

K. Koziarz

 Czytanie z energią o energii

Nagroda specjalna W. Białek

miejski

M. Deczkowska

 Czytanie z energią o energii

III m A. Halski

miejskiM. Deczkowska, E. Suska
 Miejski Konkurs Plastyczny – „Mój Aniołek Bożego Narodzenia”- grudzień;

II m Hanna Paleczny

III m   – Damian Piecka

wyróżnienie – Kapuśnik Patryk

miejski

K. Gniadek

 Miejski Konkurs plastyczny: „Po prostu koci świat”

II m

Matylda Boba

miejski

K. Gniadek

 VI Regionalny Konkurs Origami – „Ptaki- skrzydlate stworaki”, kwiecień;

wyróżnienie

– Mateusz Zięba

miejski

K. Gniadek

 “Jakie moce podobne do Doraemona miałby Twój pupil w 2112 roku”. Konkurs ogólnopolski z Disney Chanel.

Mateusz Bolek 3 miejsce

 

wyróżnienie

Kacper Michalski, Julia Żurawek,  Małgorzata Fluder

ogólnopolskiA. Grabska
 II Miejski Konkurs o Zdrowiu „Awantura o Tytuł Mistrza Wiedzy o Zdrowiu”

Wyróżnienie P. Wyrobiec, K. Wilk

miejski

J. Biśta

 Konkurs Przyrodniczy dla uczniów szkół podstawowych

I m B. Paluch

II m A Messaoudi

III m D .Radko

miejskiJ .Biśta
 Jaworznickie miejsca pamięci-konkurs fotograficznyII m A. Piwowarczykmiejski

M. Świeżawska

 III Miejski Konkurs Piosenki Dziecięcej „Jaworek 2014”Wyróżnienie W. Wątormiejski

D. Cieplik

 Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Wielkanocna Kartka”III m J. Odrzywołekogólnopolski

D. Cieplik

 

Zespół Szkół nr 1w Jaworznie –Szkoła Podstawowa nr 20

rok szk.2013/2014

Lp.Nazwa konkursuZajęte miejsceSzczebel konkursuZajęte miejsce
 Mistrzostwa Jaworzna w tenisie stołowym chłopcówI m drużynowoIm ind.III m ind.

miejski

M.Kroczak

 Mistrzostwa Jaworzna w tenisie stołowym dziewczątIII m drużynowo

miejski

M .Kroczak

 Mistrzostwa Jaworzna w pływaniuI m ind. Z. Odrzywołek

miejski

M .Kroczak

 Mistrzostwa Jaworzna w pływaniu

III m drużynowo K. Odrzywołek, M. Siga, P. Boba, Sz. Lach, J. Siewior, M. Merchut

miejski

M .Kroczak

 Mistrzostwa Jaworzna w badmintonie dziewczątIII mL. Wrona, K. Dziubek, Z. Odrzywołek

miejski

M. Kroczak

 

Zespół Szkół nr 1w Jaworznie Gimnazjum nr 10 rok szk.2013/2014

Lp.

Nazwa konkursuZajęte miejsceSzczebel konkursuOpiekun
 

Olimpiada matematyczna dla gimnazjalistów

 

Kwalifikacja do województwa M. Koźmin

miejski

E. Mika

 XII Konkurs Piosenki Turystycznej

III chór

III m solistka K. Wilk

III m zespół E. Cekiera, A. Wolanin, J. Łysik

rejonowy

M. Świeżawska

 

Konkurs plastyczny w ramach kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”

Laureaci D. Trześniowska E.Bielawa

ogólnopolski

M. Świeżawska

 V edycja Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły – Jana Pawła II „Papież Słowianin”kwalifikacja do województwa

  1. Gniłka

wojewódzki

 R. Wilk

 Miejski Konkurs Ortograficzny

III m M. Koźmin

miejski

B. Górska

 X Konkurs „Góry, nasze góry”

III

miejski

M. Igielińska, B. Strońska

I

 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii

Kwalifikacja do rejonu 2 osoby -D.Walczyk

Laureat M. Koźmin

wojewódzki

B. Marszycka

 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Fizyki

Kwalifikacja do rejonu 2 osoby- D.Walczyk

Laureat M. Koźmin

wojewódzki

B. Marszycka

 Miejski konkurs z chemii „Chemiczne łamigłówki” LOI

II m

  1. Koźmin

miejski

B. Marszycka

 Miejski konkurs z chemii „Chemiczny Świat z LO 2”

II m D. Walczyk

miejski

B. Marszycka

 Miejski konkurs z chemii LO nr 3 „Jaworznicki Konkurs Zadań Interdyscyplinarnych w kategorii Chemia „

 I m D. Walczyk

miejski

B. Marszycka

 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

Laureat M. Koźmin

wojewódzki

E. Mika

 VIII Jaworznicki Konkurs Matematyczny dla kl. III

I m M. Koźmin

miejski

E. Mika

 Konkurs matematyczny KANGUR

Wyróżnienie M. Koźmin

międzynarodowy

E. Mika

 Matma z LO 2

Wyróżnienie M. Koźmin

miejski

E. Mika

 PANGEA

Kwalifikacja do etapu ogólnopolskiego M. Koźmin

ogólnopolski

E. Mika

 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka AngielskiegoKwalifikacja do rejonu M. Koźmin

wojewódzki

  K. Trawińska-Konieczny    
 Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa W Ruchu Drogowym

I m K. Gniadek, P. Michalik, Sz. Skorupka

I m ind. P. Michalik

powiatowy

R. Wilk

 ,,Wypędzenia i wywózki, martyrologia i zwycięstwa Polaków”

I m

Laureat I stopnia M. Koźmin

wojewódzki

R. Wilk

Ł. Palka

 „Eurowyzwanie”

III m zespół 3bG

wojewódzki

K. Trawińska-Konieczny
 “Moja stylizacja na komers 2014”

wyróżnienie M. Koźmin, N. Dobosz

 

wojewódzki

K. Trawińska-Konieczny
 XI Diecezjalny Festiwal Kolęd i Pastorałek

III m K. Wilk

rejonowy

M. Świeżawska

 Międzygimnazjalny konkurs piosenki niemieckiej w ZSP 2

III m R. Wilk

miejski

A. Gos

 Międzygimnazjalny konkurs “Polubić czasownik” w III LO

I m M. Koźmin

miejski

A. Gos

 Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny „Młodzież w lasach”

Wyróżnienie A. Żyła

międzynarodowy

M. Świeżawska

 V Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej„ MERRY CHRISTMAS EVERYONE”

II m J. Błażejewski

miejski

M. Świeżawska

 XIV Festiwal Kultury Dzieci i Młodzieży „Jawor 2014”

III m R. Wilk

regionalny

M. Świeżawska

 XIV Festiwal Kultury Dzieci i Młodzieży „Jawor 2014”

Wyróżnienie

chór

regionalny

M. Świeżawska

 XIV Festiwal Kultury Dzieci i Młodzieży „Jawor 2014”

Wyróżnienie

zespół E. Cekiera, A. Wolanin, J.Łysik

regionalny

M. Świeżawska

 Ogólnopolska Olimpiada PCK „Promocja Zdrowego Stylu Życia”

II m w rejonie M. Koźmin

rejonowy

U. Jendrzejewska-Łężniak

 Miejski konkurs wiedzy na temat HIV i AIDS

I m M. Koźmin

miejski

U. Jendrzejewska-Łężniak

 Miejski konkurs „Biolog, ale jaki?”

II m P. Słowik

miejski

U. Jendrzejewska-Łężniak

 Konkurs TOZ Ekoprezentacja

Im M. Koźmin

Wyróżnienie K. Ślazyk

miejski

U. Jendrzejewska-Łężniak

 Jaworznickie miejsca pamięci-konkurs fotograficzny

III m M. Piwowarczyk

miejski

M. Świeżawska

 

Zespół Szkół nr 1w Jaworznie –Gimnazjum nr 10 rok szk.2013/2014

Lp.Nazwa konkursuZajęte miejsceSzczebel konkursuOpiekun
 Mistrzostwa Jaworzna szkół gimnazjalnych w tenisie stołowym chłopców

I m drużynowo

  1. Ziębiński
  2. Orzeł
  3. Busch

miejski

G. Radko

 Mistrzostwa Jaworzna w badmintonie dziewcząt

III m P. Tucznio, K. Cira, A. Radko

miejski

M. Kroczak

 Masowe biegi przełajowe chłopców

II m K. Kwaśniewski

miejski

M. Kroczak

 Turniej towarzyski w piłce nożnej

II m F.Wrona, Sz. Skorupka, W. Biśta, Sz. Ostachowski, D. Ziębiński, P. Ćwik

miejski

G. Radko

      

  Wzięliśmy udział w akcji MEN Ćwiczyć każdy może – otrzymaliśmy tytuł SZKOŁY W RUCHU oraz w miejskiej akcji WF na 100 %, najlepsi uczniowie to Daria Trzop, Paweł Helbin, Patryk Ćwik. Otrzymaliśmy także certyfikat potwierdzający udział w projekcie “Mądre żywienie Zdrowe pokolenie”.