Nasze sukces

Rok szkolny 2018/2019

• Serdecznie gratulujemy pani Dorocie Cieplik i jej uczniowi Kacprowi Ziębie z kl.1 a.

Kacper zajął I miejsce w plastycznym konkursie międzyszkolnym pt. „Jesienne liście”.

• Serdecznie gratulujemy pani Annie Rożnowskiej i uczniom: Hani Palka z klasy 2c i Karolowi Raczkowi z klasy 1a.

Hania i Karol zajęli II miejsce w Międzyświetlicowym Konkursie ,,Makaronowy Zawrót Głowy”

• Gratulujemy sukcesu księdzu Dariuszowi Jarosowi i uczennicy Łucji Dubiel z  klasy 8a !!!

Łucja przygotowywana przez księdza Dariusza  zajęła II miejsce w etapie rejonowym XXIV Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego.

• Gratulujemy sukcesów nauczycielom wychowania oraz uczniom:

W Finale Miejskim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt drużyna dziewcząt z kl. 8 i 3 gimnazjum w swojej kategorii zdobyła2 miejsce,a drużyna chłopców 6 miejsce.

Skład drużyny dziewczyn: Żołnierek Zuzanna, Długajczyk Karolina, Boba Anita, Małkus Iga, Dobosz Emilia, Kondoszek Roksana, Radko Emilia.

Drużyna chłopców wystąpiła w składzie : Paluch Mateusz, Kuć Kacper, Goleń Patryk, Zygmunt Szymon, Ganobis Dawid, Kondoszek Jakub, Czubek Wiktor.

Uczniów do zawodów przygotowywali nauczyciele:Strońska Beata i Radko Grzegorz. Opiekunem na zawodach był Grzegorz Radko.

W XIX Masowych Biegach Przełajowych o Puchar Prezydenta Miasta Jaworzna w kategorii dziewcząt drużyna dziewcząt zajęła również II miejsce !!!
Skład drużyny dziewczyn: Żołnierek Zuzanna, Długajczyk Karolina,Żurawek Julia,  Boba Anita, Małkus Iga,  Kondoszek Roksana, Tukaj Amelia, Białoń Wiktoria, Ciołczyk Julia.

Alicja Zwolińska indywidualnie zdobyła II miejsce!!!

Uczniów do zawodów przygotowywali nauczyciele: Strońska Beata, Kroczak Marzena, Radko Grzegorz. Opiekunem na zawodach był Radko Grzegorz i Łukasz Palka.

W FINALE MIEJSKIM IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W BADMINTONIE CHŁOPCÓW Sławomir Frank, Mateusz Paluch z 3aG pod opieką pana Grzegorza Radko zajęli III miejsce. SERDECZNE GRATULACJE!!!!

• Gratulujemy sukcesu pani Małgorzacie Świeżawskiej i uczennicy Zuzannie Patucha z  klasy 5c !!!

Zuzanna pod opieką pani Małgorzaty zajęła II miejsce w Plastycznym Konkursie Międzyszkolnym “Jesienne inspiracje”.

• Gratulujemy sukcesów pani Małgorzacie Świeżawskiej i uczniom klasy 4a, 5b: Amelii Kluzie, Martynie Lichockiej, Oliwii Kondoszek oraz Kacprowi Habowskiemu!!!

XVII Konkursie Piosenki Turystycznej i Ekologicznej w kategorii klas 4-6 Szkoły Podstawowej nasi uczniowie zdobyli:
– w kategorii zespołów: I miejsce – trio- Amelia Kluza, Martyna Lichocka, Oliwia Kondoszek!!!
– w kategorii solistów: III miejsce  Kacper Habowski!!!

Uczniów  do konkursu przygotowała pani Małgorzata Świeżawska. Gratulujemy sukcesów!!!

• Gratulujemy sukcesu pani Beacie Strońskiej  i uczennicy Amelii Sułkowskiej z  klasy 3bG !!!

Amelia z inspiracji i pod opieką pani Beaty Strońskiej  i biorąc pod uwagę sugestie pani Małgorzaty Świeżawskiej otrzymała wyróżnienie
w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym “Pierwsze kroki młodego patrioty” zorganizowanym w ramach projektu „Z PTTK na Szlakach Niepodległości”, dofinansowanym ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017–2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”. Na konkurs nadesłanych zostało 234 prace z całej Polski. Gratulacje!

• Gratulujemy sukcesu pani Marcie Adamczyk  i uczniowi  Franciszkowi Cieślikowi z klasy 2a!!!

W konkursie plastycznym „Jaworzno-miasto, w którym mieszkam- miejsca najchętniej odwiedzane” Franciszek  z klasy 2a pod opieką pani Marty Adamczyk zajął II miejsceSerdecznie gratulujemy uczniowi i pani Marcie!!!

• Gratulujemy  sukcesu nauczycielowi – Pani Anecie Kowalskiej oraz uczniowi klasy 5a DAWIDOWI RYGIELSKIEMU!

Dawid został laureatem WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU POETYCKIEGO- Antologii Poezji Dziecięcej i Młodzieżowej pod opieką pani Anety. Gratulacje!!!