logo ZS1



Nasze sukcesy

Rok szkolny 2018/2019

 

  • Gratulacje dla Pani Alicji Staszewskiej i Pani Ewy Dudy oraz uczniów: Wojciecha Fludera z kl.2b,  Bartosza Gniłki i Oskara Różańskiego z klasy 2c.

Uczniowie z sukcesem przeszli I etap Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego Puchacz Piotr i wzięli udział w II etapie. Specjalne gratulacje dla Bartosza, który przeszedł do III etapu. Trzymamy kciuki za równie dobry wynik na tym etapie.


  • Gratulacje dla Pani Doroty Cieplik  i uczennic: Ewy Paleczny i Emilii Marszałek z klasy 2c.

Ewa zajęła 2 miejsce w kat. recytacja, a Emilia zdobyła 1 miejsce w kat. solista w II Międzyszkolnym Konkursie  Recytacji i Pieśni Patriotycznej ,,Jesteśmy niepodlegli”.


  • Gratulacje dla Pani Alicji Staszewskiej  i uczennic: Alicji Dwornickiej i  Ewy Znamirowskiej z klasy 2c.

Alicja zajęła 2 miejsce, a Ewa otrzymała wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie  Plastycznym pt,,Mój miś”.


  • Gratulacje dla Pani Elżbiety Suskiej  i uczniów: Leny Radko i Karola Ocieczka z klasy 1b.

Lena zajęła 1 miejsce, a Karol otrzymał wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie  Plastycznym pt,,Mój miś”.


  • Gratulacje dla Pani Renaty Wilk  i uczennicy Agaty Grzegorczyk z klasy 5a.

Agata zajęła wyróżnienie w IV Wojewódzkim Konkursie z zakresu techniki ,,Sprawne ręce- mądra głowa”.


  • Gratulacje dla Pani Elżbiety Suskiej  i uczniów Mai Wilczek, Pawła Błachuta, Aleksandry Ruszaj z klasy 1b.

Maja zajęła 1 miejsce, Paweł 2 miejsce, Ola 3 miejsce w konkursie plastycznym  ,,Byczyński Byk” w różnych technikach plastycznych.


  • Gratulacje dla Pani Elżbiety Suskiej  i ucznia Karola Ocieczka z klasy 1b.

Karol zajął 1 miejsce w kat. kl. I-III w Konkursie Artystycznym dla dzieci i dorosłych ,,Żonkil znaczy nadzieja”.


  • Gratulacje dla Pani Ewy Dudy  i uczennicy Mai Mierzejewskiej z klasy 2b.

Maja zajęła 3 miejsce w kat. kl. I-III w Konkursie Artystycznym dla dzieci i dorosłych ,,Żonkil znaczy nadzieja”.


  • Gratulacje dla Pani Anety Kowalskiej i grupy teatralnej KLAPS w składzie: Lena Lebuda, Jolanta Bielawa, Paweł Cyran, Emilia Żurawik, Marcelina Jezierska, Anna Stec, Dawid Skopowski.

Uczniowie zdobyli 3 miejsce w  IX Regionalnym Konkursie Małych Form Teatralnych TEATROIDA.


  • Gratulacje dla Pani Eweliny Mikołajczyk  i uczennicy Antoniny Zygmunt  z klasy 5c.

Uczennica zajęła 1 miejsce w IV edycji Miejskiego Konkursu Plastycznego ,,Stwórz coś”.


  • Gratulacje dla Pani Marty Adamczyk  i ,,Szalonej 20-ki” uczennic: Sandry Kała, Ewy Gniłki, Ewy Paleczny, Martyny Dubiel, Kamili Piecka, Leny Radko, Mai Wilczek i ucznia Szymona Woźnicy.

Uczniowie otrzymali wyróżnienie w VI Wojewódzkim Festiwalu Tańców Europy..


  • Gratulacje dla Pani Marty Adamczyk  i ,,Trio z 20-ki” uczennic: Ewy Bańkowskiej, Weroniki Pytel, Emilii Żyły z klasy 2a.

Dziewczynki zajęły 3 miejsce w IV Konkursie Piosenki i Pieśni Patriotycznej .


  • Gratulacje dla Pani Elżbiety Suskiej  i uczniów Antoniego Windysa i Łukasza Bury z klasy 1b.

Antoni i Łukasz z sukcesem przeszli przez I etap  Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego Puchacz Piotr.


  • Gratulacje dla Pani Doroty Cieplik  i uczennicy Emilii Marszałek z klasy 1a.

Emilia zajęła 3 miejsce w IV Konkursie Piosenki i Pieśni Patriotycznej.


  • Gratulacje dla Pani Moniki Grzegorczyk  i ucznia Jędrzeja Małkusa z klasy 4a.

Jędrzej zajął 3 miejsce w XIII Jaworznickim Miejskim Konkursie Matematycznym dla klas 4 oraz 2 miejsce w powiecie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny.


  • Gratulacje dla Pani Anety Grabskiej i uczennicy Zuzanny Żmudzkiej z klasy 5c.

Zuzanna znalazła się w gronie laureatów XXIII Edycji Ogólnopolskiego Międzyszkolnego Konkursy Literackiego ,,O Złote Pióro Prezydenta Jaworzna”


  • Gratulacje dla Pani Renaty Wilk  i uczniów Michała Błachuta i Pauliny Solarz z klasy 5c.

Michał i Paulina zajęli 2 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie ,,Wielkanocne palmy, pisanki i stroiki”.


  • Gratulacje dla Pani Renaty Wilk  i uczennicy Zuzanny Żmudzkiej z klasy 5c.

Zuzanna zajęła 3 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie ,,Wielkanocne palmy, pisanki i stroiki”.


  • Gratulacje dla Pani Anny Rekiel i uczennicy Amelii Sułkowskiej z klasy 3bG.

Amelia zajęła 3 miejsce w Miejskim Konkursie o tytuł Jaworznickiego Arbitra Elegantiarum zorganizowanym przez CKZiU.


  • Gratulacje dla Pani Elżbiety Suskiej i ucznia Pawła Błachuta z klasy 1b.

Paweł zajął 1 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie ,,Wielkanocne palmy, pisanki i stroiki”.


  • Gratulacje dla Pani Anny Messaoudi  i uczennicy Laury Łachut z klasy 6a.

Laura zajęła 3 miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie ,,My family- meine familie”.


  • Gratulacje dla Pani Anny Messaoudi  i uczennicy Oliwii Kondoszek z klasy 4a.

Oliwia otrzymała wyróżnienie w I Międzyszkolnym Konkursie ,,My family- meine familie”.


  • Gratulacje dla Pani Doroty Cieplik  i uczennicy Emilii Marszałek z klasy 1a.

Emilia zajęła 1 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie ,,Wielkanocne palmy, pisanki, stroiki” oraz 3 miejsce w VIII Miejskim Konkursie Piosenki Dziecięcej ,,Jaworek 2019″.


  • Gratulacje dla Pani Anny Messaoudi  i ucznia Michała Błachuta z klasy 5c.

Michał zajął 3 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym z okazji Dnia Świętego Patryka- Patrona Irlandii w kategorii kl.4-8 SP.


  • Gratulacje dla Pani Katarzyny Trawińskiej- Konieczny i ucznia Patryka Kapuśnika z klasy 6b.

Patryk zajął 1 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym z okazji Dnia Świętego Patryka- Patrona Irlandii w kategorii kl.4-8 SP.


  • Gratulacje dla Pani Katarzyny Trawińskiej- Konieczny i uczennicy Hanny Paleczny z klasy 6b.

Hanna zdobyła wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym z okazji Dnia Świętego Patryka- Patrona Irlandii w kategorii kl.4-8 SP.


  • Gratulacje dla Pani Katarzyny Trawińskiej- Konieczny i uczennicy Alicji Dwornickiej z klasy 2c.

Alicja zdobyła wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym z okazji Dnia Świętego Patryka- Patrona Irlandii w kategorii kl.1-3 SP.


  • Gratulacje dla Pani Marty Agamczyk i uczennicy Sandry Kała z klasy 1a.

Sandra otrzymała wyróżnienie  w miejskim konkursie ,,Mini Playback Show” w kategorii soliści.


  • Gratulacje dla Pani Marty Adamczyk i zespołu ,,Szalona Dwudziestka”.

Zespół otrzymał wyróżnienie w miejskim konkursie ,,Mini Playback Show” w kategorii zespoły.


  • Gratulacje dla Pana Łukasza Palki i ucznia Dawida Ganobisa z klasy 8a.

Dawid zajął 1 miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej 2019 w kat. kl.6-8 SP oraz oddziały gimnazjalne.


  • Gratulacje dla Pani Roksany Kały i uczniów Krystiana Gędłka i Macieja Stachańczyka z klasy 8b.

Uczniowie zajęli 1 miejsce w miejskim konkursie ,,HackMe” organizowanym przez CKZiU w Jaworznie. 


  • Gratulacje dla Pani Beaty Strońskiej i ucznia Jakuba Odrzywołka z klasy 7a.

Jakub zdobył brązową odznakę GOT PTTK. Gratulacje!!! 


  • Gratulacje dla Pani Antoniny Głodek  i uczniów: Dawida Ganobisa z kl. 8a i Małgorzaty Fluder z kl.3aG.

Dawid zajął 3 miejsce, a Małgosia wyróżnienie w Miejskim Konkursie ,,Matma z LO2″.


  • Gratulacje dla Pana Łukasza Palki i uczennicy Agaty Grzegorczyk z klasy 5a.

Agata  zajęła 2 miejsce w 10 Miejskim Konkursie Historycznym ,,Z dziejów naszego miasta” w kategorii: Szkoła Podstawowa.


  • Gratulacje dla Pana Łukasza Palki, Pani Ewy Dudy, Pani Marty Adamczyk  i ucznia Szymona Zygmunta z klasy 3aG.

Szymon zajął 3 miejsce w Slalomie Gigancie o Puchar Prezydenta Miasta JaworznaNasza szkoła zajęła 6 miejsce. 


  • Gratulacje dla Pana Grzegorza Radko i uczniów Damiana Piecki z kl.6b, Marcina Korlackiego z kl.6a i Dominika Lichockiego z kl. 5a..

Uczniowie zajęli 1 miejsce w Zawodach Rejonowych w Tenisie Stołowym Chłopców ,,Igrzyska Dzieci.


  • Gratulacje dla Pana Grzegorza Radko i uczennic: Zuzanny Pieczary z kl. 8a i Patrycji Porwit z kl.7a .

Uczennice zajęły 3 miejsce w Zawodach Rejonowych w Tenisie Stołowym Dziewcząt ,,Igrzyska Młodzieży Szkolnej.


  • Gratulacje dla Pana Grzegorza Radko i uczniów Szymona Zygmunta, Mikołaja Grucy, Sławomira Frank z klasy 3a G.

Uczniowie zajęli 3 miejsce w Zawodach Rejonowych w Tenisie Stołowym Chłopców ,,Igrzyska Młodzieży Szkolnej.


  • Gratulacje dla Pani Alicji Staszewskiej i uczennicy Zuzanny Garlej z klasy 2c.

Zuzanna otrzymała wyróżnienie w II Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym dla Uczniów Szkoły Podstawowej ,,Symbole Jaworzna.


  • Gratulujemy sukcesu Pani Małgorzacie Świeżawskiej i uczennicy Kalinie Zubel z  klasy 5c !!!

Kalina przygotowywana przez Panią Małgorzatę zdobyła III miejsce w Ogólnopolskim  Konkursie „Bożonarodzeniowe Życzenia”.


  • Serdecznie gratulujemy pani Annie Rożnowskiej i jej uczennicy Kamili Piecka z klasy 1 b.

Kamila zdobyła I miejsce w Międzyświetlicowym Konkursie „Bajeczna Bombka Choinkowa”.


  • Serdecznie gratulujemy pani Dorocie Cieplik i jej uczniowi Kacprowi Ziębie z kl.1 a.

Kacper zajął I miejsce w plastycznym konkursie międzyszkolnym pt. „Jesienne liście”.


  • Serdecznie gratulujemy pani Annie Rożnowskiej i uczniom: Hani Palka z klasy 2c i Karolowi Raczkowi z klasy 1a.

Hania i Karol zajęli II miejsce w Międzyświetlicowym Konkursie ,,Makaronowy Zawrót Głowy”


  • Gratulujemy sukcesu księdzu Dariuszowi Jarosowi i uczennicy Łucji Dubiel z  klasy 8a !!!

Łucja przygotowywana przez księdza Dariusza  zajęła II miejsce w etapie rejonowym XXIV Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego.


  • Gratulujemy sukcesów nauczycielom wychowania oraz uczniom:

W Finale Miejskim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt drużyna dziewcząt z kl. 8 i 3 gimnazjum w swojej kategorii zdobyła2 miejsce,a drużyna chłopców 6 miejsce.

Skład drużyny dziewczyn: Żołnierek Zuzanna, Długajczyk Karolina, Boba Anita, Małkus Iga, Dobosz Emilia, Kondoszek Roksana, Radko Emilia.

Drużyna chłopców wystąpiła w składzie : Paluch Mateusz, Kuć Kacper, Goleń Patryk, Zygmunt Szymon, Ganobis Dawid, Kondoszek Jakub, Czubek Wiktor.

Uczniów do zawodów przygotowywali nauczyciele:Strońska Beata i Radko Grzegorz. Opiekunem na zawodach był Grzegorz Radko.

W XIX Masowych Biegach Przełajowych o Puchar Prezydenta Miasta Jaworzna w kategorii dziewcząt drużyna dziewcząt zajęła również II miejsce !!!
Skład drużyny dziewczyn: Żołnierek Zuzanna, Długajczyk Karolina,Żurawek Julia,  Boba Anita, Małkus Iga,  Kondoszek Roksana, Tukaj Amelia, Białoń Wiktoria, Ciołczyk Julia.

Alicja Zwolińska indywidualnie zdobyła II miejsce!!!

Uczniów do zawodów przygotowywali nauczyciele: Strońska Beata, Kroczak Marzena, Radko Grzegorz. Opiekunem na zawodach był Radko Grzegorz i Łukasz Palka.

W FINALE MIEJSKIM IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W BADMINTONIE CHŁOPCÓW Sławomir Frank, Mateusz Paluch z 3aG pod opieką pana Grzegorza Radko zajęli III miejsce. SERDECZNE GRATULACJE!!!!


  • Gratulujemy sukcesu pani Małgorzacie Świeżawskiej i uczennicy Zuzannie Patucha z  klasy 5c !!!

Zuzanna pod opieką pani Małgorzaty zajęła II miejsce w Plastycznym Konkursie Międzyszkolnym “Jesienne inspiracje”.


  • Gratulujemy sukcesów pani Małgorzacie Świeżawskiej i uczniom klasy 4a, 5b: Amelii Kluzie, Martynie Lichockiej, Oliwii Kondoszek oraz Kacprowi Habowskiemu!!!

 XVII Konkursie Piosenki Turystycznej i Ekologicznej w kategorii klas 4-6 Szkoły Podstawowej nasi uczniowie zdobyli:
– w kategorii zespołów: I miejsce – trio- Amelia Kluza, Martyna Lichocka, Oliwia Kondoszek!!!
– w kategorii solistów: III miejsce  Kacper Habowski!!!

Uczniów  do konkursu przygotowała pani Małgorzata Świeżawska. Gratulujemy sukcesów!!!

 

 


  • Gratulujemy sukcesu pani Beacie Strońskiej  i uczennicy Amelii Sułkowskiej z  klasy 3bG !!!

Amelia z inspiracji i pod opieką pani Beaty Strońskiej  i biorąc pod uwagę sugestie pani Małgorzaty Świeżawskiej otrzymała wyróżnienie
w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym “Pierwsze kroki młodego patrioty” zorganizowanym w ramach projektu „Z PTTK na Szlakach Niepodległości”, dofinansowanym ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017–2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”. Na konkurs nadesłanych zostało 234 prace z całej Polski. Gratulacje!


  • Gratulujemy sukcesu pani Marcie Adamczyk  i uczniowi  Franciszkowi Cieślikowi z klasy 2a!!!

W konkursie plastycznym „Jaworzno-miasto, w którym mieszkam- miejsca najchętniej odwiedzane” Franciszek  z klasy 2a pod opieką pani Marty Adamczyk zajął II miejsceSerdecznie gratulujemy uczniowi i pani Marcie!!!


  • Gratulujemy  sukcesu nauczycielowi – Pani Anecie Kowalskiej oraz uczniowi klasy 5a DAWIDOWI RYGIELSKIEMU!

Dawid został laureatem WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU POETYCKIEGO- Antologii Poezji Dziecięcej i Młodzieżowej pod opieką pani Anety. Gratulacje!!!

 


Darmowy licznik odwiedzin