MIKOŁAJKI 2019

6 grudnia, aby tradycji stało się zadość, Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 20 w Jaworznie dzięki Radzie Rodziców zorganizował dla swoich koleżanek i kolegów słodki poczęstunek. Podczas długiej przerwy uczniowie mogli poczuć świąteczną atmosferę bawiąc się przy bożonarodzeniowej muzyce.

ŚWIĘTO SPÓDNICY

30. 10. 19 r. Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 20 w Jaworznie zorganizował przypadający w kalendarzu Dzień Spódnicy. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali tę wygodną i ciekawą część garderoby.

PIERWSZE ZEBRANIE SU

Dnia 11 września odbyło się pierwsze spotkanie Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2019/20. Ustaliliśmy funkcje członków zarządu, a także  przedstawialiśmy i omawialiśmy swoje wstępne pomysły dotyczące organizacji imprez szkolnych. Wraz z opiekunami przygotowaliśmy plan na pierwsze zbliżające się święto jakim będzie „Dzień chłopaka”. Pani pedagog Iwona Najman podczas naszego zebrania powołała „Szkolny Zespół do Spraw […]