logo ZS123
GRU
2019

WIGILIA KLASOWA w kl. 6a

Jest taki dzień
Bardzo ciepły, choć grudniowy.
Dzień, zwykły dzień
W którym gasną wszelkie spory.

Jest taki dzień
W którym radość wita wszystkich.
Dzień, który już
Każdy z nas zna od kołyski

Niebo – Ziemi, Niebu – Ziemia
Wszyscy wszystkim ślą życzenia.
Drzewa – ptakom, ptaki – drzewom
Tchnienie wiatru – płatkom śniegu.

 

W nastroju świątecznym uczniowie kl. VI też składali sobie życzenia podczas wigilii klasowej. Dzięki rodzicom obdarowani zostali prezentami świątecznymi. Za sprawą pań M. Grzegorczyk oraz E. Patyk mogli zjeść coś słodkiego, a Marta tradycyjnie obdarowała wszystkich słodyczami ( tym razem lizakami – smoczkami) za co również dziękujemy pani E. Koźbiał

W czasie wspólnego kolędowania z wszystkimi klasami zaśpiewali kolędę “O gwiazdo betlejemska”. 

Jako wychowawca składam w imieniu swoim i innych nauczycieli podziękowania rodzicom za pamięć o nas w tym przedświątecznym czasie, a pani K. Padło za piękne świąteczne pierniczki. Życzę też Państwu wesołych świąt i szczęścia w nadchodzącym roku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Darmowy licznik odwiedzin