logo ZS130
PAź
2019

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ – tradycja utrzymana

Podobnie jak w latach ubiegłych – również i w bieżącym – odbyło się spotkanie obecnych oraz byłych pracowników Szkoły Podstawowej nr 20 w Jaworznie. Pomimo funkcjonowania szkoły w siedzibie tymczasowej udało się kontynuować tę wieloletnią tradycję związaną ze świętowaniem we wspólnym gronie Dnia Edukacji Narodowej – tym razem na ul. Sportowej, a nie w Byczynie. Był czas na rozmowy,  wspomnienia i chwilę refleksji…
Zaproszeni goście (a także nauczyciele) mogli zobaczyć galerię portretów grona pedagogicznego stworzoną przez grono uczniowskie. Część  artystyczną przygotowali uczniowie klas piątych wraz z wychowawczyniami, a upominki w postaci serduszek – przygotował Samorząd Uczniowski.  Ten słowno-taneczny montaż zyskał duże uznanie widzów.

 

Dzień Edukacji Narodowej – tradycja utrzymana

Dzień Edukacji Narodowej- tradycja utrzymana

Opublikowany przez Szkoła Podstawowa nr 20 w Jaworznie Środa, 6 listopada 2019

Darmowy licznik odwiedzin