logo ZS120
PAź
2019

BIJEMY REKORD z WOŚP

16 października uczniowie naszej szkoły już szósty raz brali udział w ogólnopolskim biciu Rekordu w Pierwszej Pomocy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Punktualnie o godzinie 12:00 przez pół godziny trwała próba bicia rekordu, w której udział wzięło 21 uczniów naszej szkoły i dziesiątki tysięcy osób w całym kraju.

16 października to nie przypadkowa data, obchodzimy wtedy Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca. Jego celem jest popularyzacja wiedzy na temat zasad udzielania pierwszej pomocy w stosunku do osoby, u której wystąpiło nagłe zatrzymanie krążenia. Próba bicia rekordu jest świetną okazją do wspólnej nauki resuscytacji.

Trzymamy kciuki, aby Rekord w tym roku został pobity.

Bijemy rekord z WOŚP

16 października uczniowie naszej szkoły już szósty raz brali udział w ogólnopolskim biciu Rekordu w Pierwszej Pomocy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Punktualnie o godzinie 12:00 przez pół godziny trwała próba bicia rekordu, w której udział wzięło 21 uczniów naszej szkoły i dziesiątki tysięcy osób w całym kraju.

Opublikowany przez Szkoła Podstawowa nr 20 w Jaworznie Sobota, 19 października 2019

 

Darmowy licznik odwiedzin