logo ZS101
PAź
2019

SPOTKANIE INTEGRACYJNE KLASY 1 A

27 września odbyło się spotkanie integracyjne uczniów klasy Ia wraz z rodzicami. Spotkanie zostało przygotowane przez panią Martę Adamczyk-wychowawczyni i panią Agnieszkę Szyszka-Chruścik – pedagog szkolny wraz z rodzicami.

Spotkanie zaczęło się taneczna zumbą, a następnie dzieci wraz z rodzicami brały udział w zabawach i konkursach sportowych. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Tatusiowie, mamy i dzieci bardzo chętnie brali udział w zawodach – przeciąganie liny, gdzie rywalizacja była zaciekła i każdy mógł się w niej sprawdzić. Po wysiłku fizycznym można było zregenerować siły częstując się kiełbaskami z grilla oraz innymi smakołykami. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie. Za pomoc w przygotowaniach dziękujemy ślicznie wszystkim rodzicom.

 

 

 

 

Darmowy licznik odwiedzin