logo ZS126
WRZ
2019

PIERWSZE ZEBRANIE SU

Dnia 11 września odbyło się pierwsze spotkanie Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2019/20. Ustaliliśmy funkcje członków zarządu, a także  przedstawialiśmy i omawialiśmy swoje wstępne pomysły dotyczące organizacji imprez szkolnych. Wraz z opiekunami przygotowaliśmy plan na pierwsze zbliżające się święto jakim będzie „Dzień chłopaka”.

Pani pedagog Iwona Najman podczas naszego zebrania powołała „Szkolny Zespół do Spraw Przeciwdziałania Przemocy”. W jego skład wchodzą przewodniczący klas.  Zależy nam, aby nasza szkoła była bezpieczna i wszyscy  się w niej dobrze czuli. Wspólnie będziemy podejmować działania. Pierwszym z nich jest  sonda: „Kogo lub czego boję się w szkole?”. Pani Pedagog przypomniała też, że w szkole znajduje się „skrzynka bezpieczeństwa”.

12 września pani dyrektor Katarzyna Gniadek  przedstawiła nam propozycje Rady Pedagogicznej  do zaopiniowania przez Samorząd Uczniowski i Radę Rodziców: dzień z komórką, dni wolne w roku szkolnym 2019/20, propozycje szkolnego stroju z logiem szkoły. Pani Dyrektor pogratulowała nam sukcesów w ubiegłym roku i życzyła owocnej pracy w roku szkolnym 2019/20.

 

 

Darmowy licznik odwiedzin