LIP

Olimpusy SP20

19 czerwca 2019 roku, w dniu zakończenia roku szkolnego, p. Dyrektor Katarzyna Gniadek wraz z przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego przyznała tytuły OLIMPUSA roku szkolnego 2018/19.

Olimpusy przyznano uczniom klas IV-VI oraz VII-VIII i III Gimnazjum w kategorii:

1. Omnibus szkolny –dla ucznia, który osiągnął najwyższą średnią ocen w szkole
  2. Mistrz wiedzy– dla ucznia, który zdobył najwyższe lokaty w olimpiadach i konkursach przedmiotowych
  3. Sportowiec roku– dla ucznia z największymi osiągnięciami sportowymi
  4. Artystyczna dusza– dla ucznia promującego swoje zdolności muzyczne i plastyczne.

W roku szkolnym 2018/19 otrzymali je:

Omnibus szkolnyŁachut Laura, Paleczny Hanna, Zwolińska Alicja (klasy IV-VI) oraz Sułkowska Amelia (klasy VII-VIII i III Gimnazjum)

Mistrz wiedzy– Kotyla Miłosz (klasy IV-VI) Dubiel Łucja i Ganobis Dawid (klasy VII-VIII i III Gimnazjum)

Sportowiec roku– Lichocki Dominik (klasy IV-VI) i Zygmunt Szymon (klasy VII-VIII i III Gimnazjum)

Artystyczna dusza Patucha Zuzanna  (klasy IV-VI) i Sułkowska Amelia (klasy VII-VIII i III Gimnazjum)

OLIMPUS to nagroda typowo prestiżowa, podnosząca wartość jako jednostki. W naszej szkole każdy uczeń może pokusić się o próbę „wejścia na szczyt Olimpu”.

Samorząd Uczniowski gratuluje zdobywcom tegorocznych Olimpusów i życzy wszystkim uczniom, by droga po przyszłoroczne Olimpusy była wielkim wyzwaniem, uwieńczonym zdobyciem laurów.