logo ZS116
CZE
2019

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Logopedycznym

W Ogólnopolskim Konkursie Logopedyczno –Plastycznym zorganizowanym przez SP nr 3 im. Bolesława Chrobrego  w Ostrowcu Świętokrzyskim „Głoska [r] w przysłowiach?”, uczennica naszej szkoły Ewa Znamirowska z kl. 2c pod opieką logopedy szkolnego zdobyła wyróżnienie.

  Konkurs adresowany był do uczniów  klas I – III szkół podstawowych. Tegoroczna edycja odbywa się pod patronatem Prezydenta miasta – Jarosława Górczyńskiego. Przedmiotem konkursu było przygotowanie pracy  plastycznej,  ilustrującej  wybrane przysłowie, utrwalające artykulację głoski [r] podczas zajęć terapii logopedycznej. Na konkurs wpłynęły 44  prace  z 17 placówek z całej Polski. Głównym kryterium oceny prac była pomysłowość i samodzielność wykonania pracy przez uczestnika. Laureaci oraz uczestnicy konkursu  otrzymają upominki za udział drogą pocztową.

Serdecznie gratulujemy!!

 

Darmowy licznik odwiedzin