logo ZS112
CZE
2019

Wycieczka edukacyjna uczniów klas 8 i III klasy gimnazjum.

Przed nami ostatnia już wycieczka mająca na celu zapoznanie się z ofertą edukacyjną III Liceum Ogólnokształcącego w Jaworznie. Do tej pory uczestniczyliśmy we wszystkich Dniach Otwartych szkół ponadgimnazjalnych w naszym mieście, jak również poznaliśmy Powiatowe Centrum Edukacyjne w Chrzanowie. Braliśmy także udział w Targach Pracy i Edukacji, które zorganizował Urząd Pracy i Wydział Edukacji miasta Jaworzna. Największą popularnością wśród naszych uczniów cieszy się Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego (zwłaszcza nowy kierunek, jakim jest programista), jak również LO nr 2 w Jaworznie. Mamy nadzieję, że wybór przyszłej drogi edukacyjnej naszych uczniów będzie strzałem w dziesiątkę!

Darmowy licznik odwiedzin