logo ZS107
MAJ
2019

Sprawozdanie z wycieczki do Teatru Sztuk w Jaworznie

,,Dnia 5 kwietnia 2019 roku pojechałam razem z klasą do Teatru Sztuk w Jaworznie na przedstawienie grupy teatralnej Groszki na spektakl pt. „Alebaba  i rozbójniczki”.

Naszymi opiekunami była pani Małgorzata Świeżawska – nasza wychowawczyni i pani Beata Strońska. Na początku mieliśmy dwie lekcje, a potem około godziny 10:15 poszliśmy spacerkiem do centrum miasta gdzie znajduje się teatr. W tym spektaklu występowała dziewczynka z naszej klasy, moja najlepsza przyjaciółka Natalka Znamirowska. To było fantastyczne doświadczenie zobaczyć ją na scenie jako aktorkę. Przedstawienie zaczęło się o godzinie 11:00. Spektakl Alebaba i rozbójniczki opowiada o rozbójniczkach, które chciały złapać kota Alebaby, ponieważ mówiono, że kot Alebaby jest zaczarowany. Na samym końcu spektaklu okazało się, że prawie każdy kłamał.

 Po spektaklu był quiz na temat zachowania się w teatrze. W quizie były interesujące pytania i ciekawe odpowiedzi. Na koniec wróciliśmy do szkoły na jeszcze jedną lekcje.

Jak dla mnie przedstawienie pt. „ Alebaba i rozbójniczki” było bardzo ciekawe i mam nadzieje, że będziemy mogli jeszcze raz przeżyć coś takiego”.

Emilia Bańkowska klasa 4 a

 

 

Darmowy licznik odwiedzin