logo ZS128
MAR
2019

X Zlot Szkół Podstawowych

W dniu 25 marca 2019 roku dwie uczennice Malwina Cira i Natalia Dubiel pod opieką p. Agnieszki Gos uczestniczyły w „X ZLOCIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO”, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 33 im. Stanisława Ligonia w Katowicach pod hasłem: „Dobra komunikacja i współpraca kluczem do sukcesu”.

Mieliśmy okazję wysłuchać wykładu p. E. Kustwan-Mroz dotyczącego dobrej komunikacji i współpracy, a p. dr Grzegorz Frączek poszerzył naszą wiedzę na temat mediacji rówieśniczych. Malwina i Natalia zapoznały się z programem edukacyjnym „Odyseja umysłu”, który skupia się na rozwoju pracy zespołowej, rozwiązywaniu problemów i kreatywnym myśleniu. Przedstawicielki samorządu uczniowskiego uczestniczyły w warsztatach dla uczniów i przeniosły się do pokoi zagadek, odkryły nowy pełen przygód świat rozwiązując liczne zespołowe zadania w ściśle określonym czasie. Zwieńczeniem wspólnego wysiłku wszystkich uczestników zlotu była prezentacja pracy plastycznej „Logo samorządów uczniowskich w kolażu”.

Zadowoleni, bogaci w nowe doświadczenia i wiedzę opuściliśmy mury SP 33 w Katowicach.

 

 

 

Darmowy licznik odwiedzin