logo ZS128
MAR
2019

Święto Szkoły

W dniu 21 marca 2019 roku uczciliśmy Święto Szkoły. Stało się już tradycją, że ten dzień obchodzimy pierwszego dnia wiosny. W tym roku bawiliśmy się pod hasłem: „W świecie filmów”.

Samorząd Uczniowski przygotował dla klas konkurencje do filmów, które sobie wybrały, a wybór ten padł na takie produkcje jak: Vaiana, Akademia Pana Kleksa, Mamma Mia, Minionki, Harry Potter, Madagaskar, Czterej pancerni i pies, Ghostbusters, Titanic, High School Musical, Greace, Shrek, Zmierzch. Uczniowie wraz z wychowawcami prezentowali scenki, piosenki, stroje i plakaty. Wzięli udział w quizie wiedzy o znanych aktorach i fragmentach ścieżki dźwiękowej. Wszyscy wykazali się niezwykłą pomysłowością i zaangażowaniem w przygotowanie do tego ważnego dla naszej szkoły dnia. Mamy nadzieję, że zdjęcia oddadzą choć część wspaniałej atmosfery, jaka w tym dniu panowała.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Darmowy licznik odwiedzin