logo ZS127
STY
2019

Dzień Babci i Dziadka w kl. 1a

Babcia i Dziadek to osoby, które  w życiu każdego dziecka odgrywają bardzo ważną rolę, bo kto pocieszy, przytuli, upiecze szarlotkę, u kogo są najwspanialsze wakacje i święta?

Z tej okazji uczniowie klasy 1a przygotowali przedstawienie, by w szczególny sposób podziękować za poświęcony czas, opiekę i dobre słowo ukochanej Babci i drogiego Dziadka.  Goście, nie zawiedli i przybyli bardzo licznie. Powitała ich p. Ewelina Ogiołda – kierownik Niko, która wskazując na ogromną rolę dziadków w wychowaniu dzieci i ich szczególne miejsce w rodzinie, złożyła wszystkim zgromadzonym gościom życzenia. W pięknie udekorowanej sali uczniowie przedstawili program artystyczny. Były deklamowane wierszyki, wesołe piosenki oraz śmieszne skecze. Na zakończenie odbyły się międzypokoleniowe warsztaty plastyczne. Ich efektem były kolorowe, fantazyjnie udekorowane magnesy – serduszka dla Babci i Dziadka. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Babcie i dziadkowie opuszczali naszą szkołę ze wzruszeniem, dziękując za miło spędzone chwile.

 

 

 

 

Darmowy licznik odwiedzin