logo ZS127
GRU
2018

Świąteczny czas…

W piątek 21 grudnia, świętowaliśmy wigilie w klasach I – II edukacji wczesnoszkolnej. Było wzruszająco, radośnie i uroczyście. To pierwsza wigilia poza naszą stałą siedzibą, ale wszyscy staraliśmy się, by było jak w domu.

Całość uświetniły jasełka „Święta Noc” przygotowane przez zespół teatralny p. Marty Adamczyk, którego ciepła i klimatyczna interpretacja doprowadziła wiele osób do łez. Dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom, którzy pomogli stworzyć niezwykłą świąteczną atmosferę. Dziękujemy p. Katarzynie Gniadek – Dyrektor SP 20za wspierającą obecność oraz wzruszające, ciepłe życzenia i podziękowania. Jesteśmy pewni, że dzisiejsze spotkania wzmocniły więzi klasowe i nastroiły nas wszystkich do właściwego świętowania Bożego Narodzenia.

Do zobaczenia w Nowym Roku!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Darmowy licznik odwiedzin