logo ZS106
GRU
2018

290 UCZNIÓW Z NOWYMI KOMPUTERAMI OD PSE

Z przyjemnością chcemy poinformować: Szkoła Podstawowa nr 20 w Jaworznie ma nowego partnera. Są nim Polskie Sieci Elektroenergetyczne.

W ramach współpracy PSE– jedyny operator elektroenergetyczny systemu przesyłowego w Polsce, zapewniający niezawodność pracy sieci przesyłowej i dostaw energii elektrycznej do wszystkich regionów kraju- zaangażowały się w projekt modernizacji pracowni komputerowej na terenie szkoły.

Nasz nowy partner ufundował 290 uczniom klas I- VIII, 23 komputery. Uczniowie będą mogli z nich korzystać już w najbliższych miesiącach.

PSE, jako nasz bliski sąsiad,  wspierają gminę Jaworzno poprzez zaangażowanie się w wartościowe działania, rozwijające rozwój mieszkańców i lokalnej infrastruktury społecznej, z której korzystają oni na co dzień.

Wszyscy uczniowie i członkowie kadry pedagogicznej składają serdeczne podziękowania naszemu nowemu partnerowi!

 

Darmowy licznik odwiedzin