LIS

Nowa organizacja zajęć szkolnych

Szanowni Państwo!

Zapraszamy Państwa dzieci, uczniów z klas 4-8 Szkoły Podstawowej nr 20 w Jaworznie oraz 3 Gimnazjum nr 10 w Jaworznie od poniedziałku, 3 grudnia 2018 roku na zajęcia dydaktyczno-wychowawcze do budynku przy ulicy Sportowej 1 w Jaworznie.

Przewóz dzieci z Byczyny do zastępczej siedziby szkoły przy ulicy Sportowej 1 odbywać się będzie na zlecenie organizatora transportu w Jaworznie, czyli Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów i będzie miał charakter regularnej linii komunikacyjnej na odcinku Byczyna-Pętla – Jaworzno, ul.Sportowa 1 (nowy przystanek), bez pośrednich przystanków. Linia ma charakter nieodpłatny, a wykonawcą przewozów będzie PKM Jaworzno. Organizator transportu zapewni do obsługi połączeń po kilka autobusów.

Opiekę nad dziećmi podczas przewozu będą oczywiście sprawować nauczyciele naszej szkoły.

W przypadku, gdy uczniowie (dotyczy ta sytuacja jednej klasy w jednym dniu) zaczynają lekcje od 8.45, odwóz na ulicę Sportową będzie też o godzinie 7.40, szkoła zapewni opiekę świetlicową.

Godziny odjazdu:

I trasa:

PONIEDZIAŁEK –  PIĄTEK

godz. 7.40 odjazd – miejsce po uzgodnieniu z PKM: pętla przy ul. Gwardzistów,  grupa 239 uczniów

II trasa:

PONIEDZIAŁEK – WTOREK – ŚRODA – PIĄTEK

odjazd z ulicy Sportowej

godz. 13.50 – grupa 149 uczniów

godz. 15.45 – grupa 90 uczniów

III trasa:

odjazd z ulicy Sportowej

godz. 13.50 – grupa 130 uczniów

godz. 15.45 – grupa 109 uczniów

Klasy 1-2 Szkoły Podstawowej nr 20 w Jaworznie – zgodnie z Państwa prośbą-nadal będą kontynuować naukę w budynku Miejskiego Centrum Kultury i Sportu – Klub NIKO przy ulicy Na Stoku 14 (Byczyna).

Plan lekcji do pobrania – poniedziałek 3.12.2018

Plan zajęć logopedycznych i rewalidacyjnych od 3.12.2018

Procedura sprawowania opieki nad uczniami w czasie dowozu do szkoły i odwozu ze szkoły SP20- Zobacz