logo ZS126
LIS
2018

PODSUMOWANIE KONKURSU ,,MAKARONOWY ZAWRÓT GŁOWY”

Świetlica szkolna zorganizowała konkurs plastyczny pt. „Makaronowy zawrót głowy” przeznaczony dla uczniów klas I i II.  Prace konkursowe miały format dowolny,  i technika też była dowolna. W konkursie wzięło udział  12 uczniów .

Najciekawsze prace zostały wyróżnione:

z klas I

I miejsce

Karol Raczek

II miejsce

Emilia Marszałek

III miejsce

Karol Ocieczek

 

 

z klas II

I miejsce

Hania Palka

II miejsce

Maja Sułkowska

III miejsce

Ewa Znamirowska

Amelia Wróbel

Wyróżnienie:

Alicja Dwornicka

Ewa Paleczny

Lena Bereziuk

Wiktor Gędłek

Emilia Ciołczyk

 

Wszystkie prace wzięły udział w międzyświetlicowym konkursie plastycznym w Szkole Podstawowej nr 18 w Jaworznie.

Dnia 19.11.2018 r. wręczono nagrody najlepszym wykonawcom prac.

Bardzo miło jest nam poinformować, że Hania Palka i Karol Raczek zajęli II miejsce oraz Ewa Znamirowska i Amelia Wróbel otrzymały wyróżnienie w międzyświetlicowym konkursie. Jeszcze raz bardzo gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach świetlicowych.

Prace tego typu wzbogacają wyobraźnię , rozwijają zdolności manualne, a jednocześnie wyrabiają pozytywne cech charakteru takie jak: precyzja , cierpliwość, dokładności wytrwałość w działaniu, samodzielność i pracowitość.

Organizacja konkursu była doskonałą okazja do rozwijania zainteresowań uczniów.

Zachęcamy wszystkich do udziału w różnych konkursach organizowanych przez świetlicę szkolną.

 

Darmowy licznik odwiedzin