Sukces uczniów naszej szkoły Krzysztofa Korlackiego, Dawida Ganobisa i opiekuna pana Łukasza Palki w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej 2018

W Ochotniczej Straży Pożarnej Dąbrowa Narodowa, w piątek – 16 marca 2018 roku, odbyły się eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej 2018.

Podczas uroczystego wręczenia nagród jaworznickim uczniom, którzy wykazali się największa wiedzą z zakresu pożarnictwa, wzięli udział Zastępca Prezydenta Miasta Monika Bryl, przedstawiciele Państwowej Straży Pożarnej, organizatorzy miejskich eliminacji turnieju z Zarządu Powiatowego OSP oraz nauczyciele i uczniowie szkół biorących udział w konkursie.

I miejsce w kategorii klas 1-5 SP zajął Krzysztof Korlacki z klasy 4a

I miejsce w kategorii klas 6-8 SP  oraz oddziały gimnazjalne zajął Dawid Ganobis z klasy 7a

Popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej to główne cele tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, kierowanego do młodzieży szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych .

Uczniowie, którzy w eliminacjach miejskich zajęli najwyższe pozycje, już w kwietniu wezmą udział w kolejnej fazie konkursu, tym razem na szczeblu wojewódzkim.

Laureatom serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki w kwietniu !!!